Дозвіллєвий майданчик

Пройшов ще один насичений та яскравий літній день в дозвіллєвому майданчику. Сьогодні учні 2-Г класу (кл.керівник Посна Г.Я.) виготовляли чудові, яскраві, освіжаючі та корисні літні коктейлі. Учні 1-Є класу ( кл.керівник Ягунова В.О.) прогулялися в парку Героїв та отримали позитивний заряд бадьорості на весь день . Учні 1-Д класу (кл. керівник Сіленко К.В., 1-А класу (кл. керівник Карпенко Т.М.) провели веселу вікторину «Літо-літечко, ти чудове»

     

30 червня 2021 року вихованців Дозвіллєвого майданчика КЗШ103 запросили на районний патріотичний квест до Дня Конституції на базі КНТМЛ16 (Левченко Л.О., Сіленко К.В., Шпак І.М., Ягунова В.О.), діти приймали участь у конкурсах, вікторинах, спортивних змаганнях, танцювали, малювали та ін. Для вихованців виступав хореографічний колектив “Алегро” ЦДЮТ Металургійного району, кінологи виступили з дресурою службових собак, а наостанок представники Металургійної у місті ради приготували всім морозиво та на кожний загін подарували м’яч. Дякуємо Вам за чудове свято! А учні других загонів в цей час навчались виготовляти аплікації з кольорового паперу “Букет квітів”, гурток “Дизайн” (Шевчук І.Б., вчитель Карпенко Т.М.), поробка “Морозиво” , гурток “Сувенір”(Шевчук А.Б., вчитель Посна Г.Я). Час сплинув швидко, не було коли сумувати, тому що на дворі літо, час відпочинку та розваг.

29 червня 2021 року день на Дозвіллєвому майданчику був дуже цікавим різними заходами. Ми ходили в КРЦ “Юніон” переглядали фільм “Лука”, ходили на пішохідну екскурсію в парк Героїв АТО, до квіткового годинника, до пам’ятника козаку Рогу, до музичного фонтану (Ягунова В.О., Левченко Л.О., Сіленко К.В., Мирошина Н.К.).
На стадіоні школи ми грали у веселі ігри-атракціони (ВеличкоТ.Б.). А майбутні першокласники 1-А класу (Карпенко Т.М.) виготовляли ігрове лото.

 

25 червня 2021 року завершилася друга неділя перебування учнів КЗШ103 на Дозвіллєвому майданчику. Вихованці, майбутні першокласники Носова Варвара та Григоржевська Кіра взяли участь у святі вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам КЗШ103. Учні 3-г класу (Посна Г.Я.) виготовляли фантастичну аплікацію “Підводний світ”.

               

24 червня 2021 року – ще один чудовий літній день на Дозвіллєвому майданчику КЗШ103 був цікавим та насиченим різноманітними виховними заходами. Вихованці 1-г класу (Сіленко К.В) відвідали КРЦ “Юніон”, де переглянули мультфільм “Лука”, а дітки 1-А класу(Карпенко Т.М.) виготовляли тигриків. Весь день працював малий спортзал, де учні грались та змагалися.
    

  

23.06.2021 року було дуже спекотно, але вихованці Дозвіллєвого майданчику при КЗШ103 знайшли гарні містечка в тіні на стадіоні, їм було весело (вч. Мирошина.Н.К., Левченко Л.О., Ягунова В.О., Осіпенко А.В. ). На заняттях гуртків “Сувенір” та “Дизайн”(Шпак І.М., Посна Г.Я.) діти малювали рибок, виготовляли метеликів, зайчиків, ось такі у нас получились гарні поробки! На заняттях комп’ютерного гуртка навчались з Шульгою Ю.О. управляти “мишкою” та інш., а майбутні першокласники 1-Г (Базилюк Т.М) відвідали розважальний центр “Union” де переглядали кінофільм “Кролик Петрик”.


22 червня 2021 року на Дозвіллєвому майданчику КЗШ103 почався мітингом до 80 річниці початку Великої Вітчизняної війни, Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Також в цей день діти творчо працювали в гуртках, займались спортом, оформили виставку дитячих робіт “Аплікація Квіти” (учні 3-г класу, вчитель Посна Г.Я., кер. гуртка Шевчук А.Б.).

18 червня 2021 року завершився перший тиждень перебування дітей на Дозвіллєвому майданчику КЗШ 103. Нам не було коли сумувати, ми малювали на калькі “Кривий Ріг – перлина держави” (3-г клас, Посна Г.Я., кер.гуртка “Сувенір” Шевчук А.Б.), вирізали соковиті суниці (Левченко Л.О), малювали малюнки до казки- вистави “Карлик Ніс”. У малому спортзалі змагалися учні 1-в, 2-в, 3-г, 3-а, 3-в (Шилко Т.В., Величко Т.Б., Левченко Л.О., Посна Г.Я., Шпак І.М.). На протязі неділі проходив Тиждень безпеки життєдіяльності дітей у таборах, з учнями проводились профілактичні бесіди, конкурси малюнків, оформлені куточки ТБ, ПДР, ПБ та.ін. Під кінець дня у фойє школи ми оформили виставку дитячих робіт “Веселкове літо”, “Кривий Ріг -перлина держави”.Діти з радістю відвідували наш майданчик.


17 червня 2021 року на Дозвіллєвому майданчику КЗШ 103 стартував День Спорту і дощова негода не стала нам на заваді.
Педагог організатор Бабікова Л.О. і фізрук Боєчко В.О. організували і провели для майбутніх першокласників веселі старти “Спортивний калейдоскоп” (вихователі: Ягунова В.О., Сіленко К.В., Карпенко Т.М., Носова Т.В., учні 4-Б класу допомагали вихователям, Кацюк Л.В.); День був веселим, цікавим та творчим.
Ми малювали “Рибки”, “Клоун”, заняття проводила керівник гуртка “Дизайн” Шевчук І.Б.(ЦДЮТ). Для вихованців 2-А, 3-А, 3-Д були уроки хореографії (керівник Нагаєць А.О КЗШ 15).

Smiley face

А також майбутній 5-А клас був на екскурсії в українознавчому музеї “Літературне Криворіжжя” при ДВНЗ КДПУ зі своїм класним керівником Бойко В.А.

          

16 червня 2021 року вихованці Дозвіллєвого майданчика при КЗШ 103 відвідали виставу “Карлик Ніс” театру Академія руху. Завтра будемо малювати, які герої нам сподобались і чому?

Дозвіллєвий майданчик на базі КЗШ103 кожного ранку розпочинається з веселої руханки-зарядки.

 

З 14 червня 2021 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи I – III ступенів 103 запрацював літній Дозвіллєвий майданчик. Більше 100 учнів проводять свій час творчо та весело. Діти вчаться виготовляти красиві аплікації, листівки, поробки: заняття проводять для дітей керівники гуртків Металургійного ЦДЮТ Шевчук І.Б. та Шевчук А.Б. (“Сувенір”, “Дизайн”), вихователь 3-Г класу Посна Г.Я.