Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Зарахування учнів до  школи здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

Відповідно ст.8 Закону  України “Про повну загальну середню освіту”  гарантується право  дитини на здобуття початкової  освіти  у комунальному закладі освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, що не обмежує  право батьків дитини обирати інший заклад освіти  відповідно до законодавства.

Електронна реєстрація до КЗШ №103  відбувається  в системі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» за посиланням  https://school.isuo.org   (Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти).  Інформація щодо території обслуговування нашої школи розміщена на сайті школи (Розділ “Для батьків”, ст. “Прийом до школи” , “Межі території обслуговування”.)

Для отримання додаткової інформації Ви можете  звертатися до приймальні школи або заступника директора з НВР Юшкіної Олени Миколаївни (т. 0963020419)