Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Зарахування учнів до  школи здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

Відповідно ст.8 Закону  України “Про повну загальну середню освіту”  гарантується право  дитини на здобуття початкової  освіти  у комунальному закладі освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, що не обмежує  право батьків дитини обирати інший заклад освіти  відповідно до законодавства.

Електронна реєстрація до КЗШ №103  відбувається  в системі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» за посиланням  https://school.isuo.org   (Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти).  Інформація щодо території обслуговування нашої школи розміщена на сайті школи (Розділ “Для батьків”, ст. “Прийом до школи” , “Межі території обслуговування”.)

Для отримання додаткової інформації Ви можете  звертатися до приймальні школи або  заступника директора з НВР Штефан Юлії Валентинівни (т. 0972679555)

Класні керівники майбутніх першокласників

(набір 2023/2024 навчальний рік)

Посна Галина Яківна

Вчитель вищої категорії , відмінник освіти України, вчитель-методист з великим досвідом роботи. Нагороджена грамотою Міністерства освіти України, нагрудним знаком Василя Сухомлинського…
Моє кредо:
Давати дітям знання – мій професійний обов’язок. Давати радість від навчання – поклик душі.
Неможливо примусити людину щось зробити – треба допомогти їй захотіти зробити це.

Герасимчик Ірина Миколаївна

Вчитель вищої категорії, Відмінник освіти України, вчитель – методист.
Моє педагогічне кредо:
“Відкрити в кожній дитині душу творця.
Дати їй змогу пробудитися і розквітнуть.
До кожної дитини ключ знайти.
У праці результат хороший мати.
Упевнено і творчо до мети іти..
З любов’ю серце дітям віддавати.”

Величко Тетяна Борисівна

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, “Вчитель-методист”, вчитель розвивального навчання. Досвід роботи 31 рік. Працюю з використанням стратегії ЧПКМ (читання та письмо для розвитку критичного мислення), Мнемотехніки (для запам’ятовування інформації та матеріалу) тощо.
Клас набирається за програмою “Інтелект України”.
Життєве кредо: “Мозок, добре влаштований, коштує більше, ніж мозок, добре наповнений” Мішель де Монтень

Осіпенко Олена Василівна

Вчитель початкових класів ІІ кваліфікаційної категорії
Стаж роботи: 15 років
Така дісталась вже нам робота:
Є в ній і радість, та є й турбота,
Є вічний пошук, безсонні ночі
Та гріють душу дитячі очі.

Ходина Ольга Борисівна

Сертифікований вчитель вищої категорії, вчитель-методист розвиваючого навчання, тріз-педагог, відмінник освіти України, нагрудний знак Василь Сухомлинський.

Володію методиками формування критичного мислення, мнемотехніки, швидкочитання, ігропрактики тощо. Працюю за програмою Шияна, яка направлена на формування у дитини навичок ХХІ століття. Перевагу надаю триз-педагогиці, яка допомагає дитині навчитися вирішувати окрім навчальних завдань ще і нагальні життєві проблеми, якими наповнено наше непросте сучасне довкілля. На практиці використовую багато можливостей інформаційно-комунікаційних технологій.